Mini Bale dersimiz, 3- 4 yaş arasındaki öğrencilerimize yönelik kurumumuzun özel olarak geliştirdiği bale programdır. Programın temel amacı çocuklarımıza erken yaştan itibaren baleyi ve dansı sevdirmek ve onları profesyonel bale eğitimine hazırlamaktır. Ders içeriğinde temel Bale ve Jimnastik eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirecek Yaratıcılık, Drama ve Doğaçlama eğitimi verilmektedir.

Mavidans Bale ve Dans Okulu MEB'e bağlı kurumlar içinde akademik anlamda Modern Dans eğitimi konusunda Türkiye’nin en önemli ve en geniş katılımlı okuludur. Kurumumuzun çocuklar için Modern Dans Eğitim Programı, akademik ölçülerden ödün vermeden, profesyonel dansçı ve koreograf yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir.


Dersimiz Modern Dans/ Çağdaş Dans ile hobi düzeyinde ilgilenenler kadar, bu dansı ilerletmek ve profesyonel hayata taşımak isteyen öğrenciler ve Konservatuarların Modern Dans Bölümlerine hazırlanan adaylara açıktır. Modern Dans derslerimiz her yaştan öğrenci katılabilir.

Yetişkinler için bale dersimiz, daha önce bale eğitimi almayan öğrencileri baleyle tanıştırmayı ve doğru bir bedensel altyapı oluşturmayı hedeflemektedir. Bunun yanında bale dersimiz; doğru duruş(posture), pozisyon bilgisi, dönüş, estetik ve zarafet üzerine odaklanarak bedensel farkındalığı arttırmayı ve güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Deneyimli ve profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde hayallerinizi süsleyen Düğün Dansını gerçeğe dönüştürüyoruz! Özel ders olarak tasarlanan derslerimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte, sadece size özel bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir.