Mini Bale dersimiz, 3,5- 4 yaş arasındaki öğrencilerimize yönelik kurumumuzun özel olarak geliştirdiği bale programdır. Programın temel amacı çocuklarımıza erken yaştan itibaren baleyi ve dansı sevdirmek ve onları profesyonel bale eğitimine hazırlamaktır. Ders içeriğinde temel Bale ve Jimnastik eğitiminin yanı sıra öğrencilerimizin hayal gücünü geliştirecek Yaratıcılık, Drama ve Doğaçlama eğitimi verilmektedir.

Mavidans Bale ve Dans Okulu MEB'e bağlı kurumlar içinde akademik anlamda Modern Dans eğitimi konusunda Türkiye’nin en önemli okullarından birisidir. Kurumumuzun başlattığı Çocuklar için Modern Dans Eğitim Programı, akademik ölçülerden ödün vermeden, profesyonel dansçı ve koreograf yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir.

Mavidans Bale ve Dans Okulu MEB'e bağlı kurumlar içinde akademik anlamda Modern Dans eğitimi konusunda Türkiye’nin en önemli ve en geniş katılımlı okuludur. Kurumumuzun çocuklar için Modern Dans Eğitim Programı, akademik ölçülerden ödün vermeden, profesyonel dansçı ve koreograf yetiştirmek amacıyla yürütülmektedir.
Deneyimli ve profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde hayallerinizi süsleyen Düğün Dansını gerçeğe dönüştürüyoruz! Özel ders olarak tasarlanan derslerimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte, sadece size özel bir çalışma ile gerçekleştirilmektedir.