Latin Dans Dersi

MEB ONAYLI LATİN AMERİKAN DANSLARI DİPLOMA PROGRAMI:

MAVİDANS BALE VE DANS OKULU, ÜLKEMİZDE LATİN AMERİKAN DANSLARI SERTİFİKASI VERME YETKİLİSİ AZ SAYIDAKİ KURUMDAN BİRİSİDİR!

Program içeriği: Samba, Rumba, Jiva, Cha Cha Cha, Pasadoble. Bunun ayanında ayrıca Salsa, Bachata ve Merengue dansları eğitimi de verilmektedir.

Program Süresi: 9 Ay.

Eğitim Süresi: Eğitim haftada iki gün olarak gerçekleştirilmektedir. Diploma Programı eğitim süreci Eylül ayında başlar ve Haziran ayında sona erer.

Program Seviyesi ve Kurs Bitirme Sınavı: İki dönemde olmak üzere Başlangıç ve İleri seviyelerde eğitim verilmektedir. Program sonunda yapılan Milli Eğitim Bakanlığı sınavı sonucunda başarılı olan adaylar M.E.B Onaylı Latin Amerikan Dansları Kurs Bitirme Belgesi almaya hak kazanırlar. Bu belge ile kursiyerler, M.E.B.'e bağlı kurum açma ve özel kurumlarda ders verme yetkisine sahip olurlar.


LATİN DANS HOBİ SINIFI(Sosyal Latin Dans):

Sosyal Latin Dans dersimiz Salsa, Cha Cha Cha, Bachata ve Merengue danslarını içermektedir.

Latin Dans dersimiz haftada 1 gün 1,5 saat olarak yapılmaktadır. Bunun yanında haftada 2 saatlik pratik çalışmamız de vardır.

Dersimiz her yaştan katılımcıya açıktır!

Dersimize partnerle katılma zorunluluğu yoktur!

Özel gruplara yönelik istenilen gün ve saate oluşturduğumuz derslerimiz için bize ulaşabilirsiniz...

Görsel zenginliği ve enerjisi ile dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de en popüler dansların başında gelen Latin Dans Dersi okulumuzda hem sosyal aktivite olarak, hem de profesyonel beklentilere cevap verebilecek düzeyde planlanmış ve düzenlenmiştir.

Latin Dans Dersi eğitimimiz; anlaşılabilir, akıcı ve mantıksal çözümlemeler doğrultusunda; akademik çalışma ortamından ödün vermeden, coşkulu ve eğlenceli bir şekilde sunulmaktadır.

Eğitim süreci içerisinde Latin Dansı sadece fiziksel uygulanış ve duyusal algılanış ile değil, yaşam kültürü adına da birçok görsel dökümanla desteklenen bir program olarak uygulanmaktadır.

Bize Ulaşın:
Mavidans Bale ve Dans Okulu
Teşvikiye Mah. Deryadil Sok. No:104 Giriş Kat                            
(Teşvikiye Cami Arkasında, Şok Market Yanındayız)
Nişantaşı-Şişli/ İstanbul
Tel: 0212 296 30 15
http://www.mavidans.com